FAJNY PROJEKT | FAJNY DOM - FAJNY PROJEKT

FAJNY DOM

PROJEKT FUNKCJONALNY

Wnętrze to indywidualna sprawa. Dlatego, przed przygotowaniem pierwszych propozycji chcemy dowiedzieć się więcej o tych, którzy będą w nim mieszkać, pracować, spędzać wolny czas.

ARANŻACJA

Aranżacja to proces realizowany we wnętrzu, którego plan i funkcjonalność zostały już przyjęte. To szlif, stylizacja, nadanie pomieszczeniom charakteru i unikalnego stylu. Razem wybieramy przewodni motyw miejsca, dbając o spójność wszystkich wprowadzonych do niego elementów.

NADZÓR WDROŻENIOWY

Fajny Projekt to projekt kompleksowy, dlatego nie bój się, że na etapie prac wdrożeniowych będziesz pozostawiony sam sobie. Jeśli tego potrzebujesz, projektant zadba o współpracę z podwykonawcami, nadzór nad konkretnymi pracami i jakość rozwiązań. Dzięki stałej współpracy z firmami, możesz liczyć także na niższą cenę, co zapewne nie pozostaje bez znaczenia.

PERSONAL SHOPPER

Chcesz odświeżyć swoje wnętrza i skorzystać z profesjonalnej aranżacji? Usługa personal shopper, to mówiąc najprościej – wsparcie w zakupach. Projektant, po poznaniu Twoich preferencji zaproponuje odpowiednie marki, sklepy i razem z Tobą, wybierze konkretne produkty, która pozwolą na zachowanie spójnej i stylowej aranżacji.

DESIGN ONLINE

Nie masz czasu na spotkania? Wybierz Fajny Projekt Online. Niezbędne informacje przekazujesz telefonicznie i za pomocą maili. W odpowiedzi otrzymujesz gotowy projekt, które pozwala Ci na dokonanie niezbędnych zmian już w „realu”.