FAJNY PROJEKT | FAJNA FIRMA - FAJNY PROJEKT

FAJNA FIRMA

PROJEKT FUNKCJONALNY

To podstawa, dzięki której wnętrza Twojej firmy spełnią podstawowe kryterium – funkcjonalności. Truizmem jest stwierdzenie, że to GDZIE pracuje Twój zespół ma wpływ na to JAK pracuje. Dobra przestrzeń to wydajność, zwiększenie zaangażowanie, poprawienie samopoczucia całego teamu. Dobra przestrzeń potrzebuje dobrego projektu. Fajnego projektu.

ARANŻACJA

Aranżacja to rozszerzenie projektu – nadanie mu unikatowości, ostatecznego szlifu i niepowtarzalnego spójnego stylu. Doskonale wiesz, jak ważny dla Twojej firmy jest odpowiedni wizerunek. Decyduje o nim wiele zmiennych, w której spotyka Cię Twój biznesowy partner. Pamiętaj – pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

KOORDYNACJA PODWYKONAWCÓW

Rozbudowane kontakty z producentami i dystrybutorami mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz to dla Ciebie oczywisty atut. Doskonałe rozeznanie rynku i oferty konkretnych marek, możliwość uzyskania niższych cen, oszczędność czasu. To tylko część tego, co zyskujesz powierzając projektantowi wsparcie na etapie wdrożeniowym.

DESIGN ONLINE

Wiemy, że w biznesie czas jest bezcenny. Jeśli obawiasz się, że współpraca z projektantem zajmie Ci go zbyt wiele, wybierz projektowanie online. Zapytaj nas o brief, napisz maila lub zadzwoń. Po ustaleniu wszystkich niezbędnych informacji otrzymasz projekt, gotowy do wdrożenia w „realu”.

WSPÓŁPRACA Z PRODUCENTAMI & DYTRYBUTORAMI

Produkujesz lub sprzedajesz meble? Potrzebujesz projektu dla wyposażanych wnętrz? Całkiem nieźle trafiłeś. Na potrzeby Twojej realizacji, przygotujemy plan wnętrz, wizualizacje i wszystko to, co pozwoli na ukazanie Klientowi możliwości jakie otwiera przed Tobą współpraca z Twoją firmą.